Noordereiland 31 aug - 3 sept

Organisatie

Stadsfestival Zwolle wordt geproduceerd door Zwolse theaters.

Kantooradres
Spinhuisplein 14
8011 ZZ Zwolle
T. (038) 428 8280
E: info@stadsfestival.nl

Producent
Margreet Wieringa
E: directie@stadsfestival.nl

Artistieke supervisie
Jan Eric Hulsman

Programma
Keimpe de Jong
Jan Eric Hulsman
Erik Delobel
Gooitske Zijlstra
Margreet Wieringa
Anne van Uum
Arjen Hosper
Anne Hoekstra
E: programma@stadsfestival.nl

Productie
Audrey Kruisdijk | Hoofd productie
E: audrey@stadsfestival.nl
Anne Hoekstra
Sanne Veltman
Chris Steenbergen
Raoul Troisfontaine
E: productie@stadsfestival.nl

Vrijwilliger coordinatie
Sanne Huiskamp
E: productie@stadsfestival.nl

Techniek
Dennis Bouwhuis en technisch team

Marketing & Communicatie
Anna Bouwman | Hoofd marketing
E: anna@stadsfestival.nl
Nienke Schutte
E: nienke@stadsfestival.nl
E: marketing@stadsfestival.nl

Advertentieverkoop en sponsoring
Ingrid Heijnen
E: ingrid@stadsfestival.nl
E: sponsoring@stadsfestival.nl

Horeca
Ton Voorhorst
E: horeca@stadsfestival.nl

Kaartverkoop
Inez van Kleef en Nationale Theaterkassa

Subsidie
E: subsidie@stadsfestival.nl

Administratie
E: administratie@stadsfestival.nl

Bestuur Stadsfestival
Coby Zandbergen | Voorzitter
Monique Schuttenbeld | Secretaris
Erik van der Linden | Penningmeester
René van Rijn | Algemeen Bestuurslid
E: bestuur@stadsfestival.nl